Een leuk idee? Een zotte droom? Een mogelijke carrièreswitch?

Ga langs bij één van onze jeugdhuizen en laat je begeleiden door een enthousiaste coach. Onze ervaren coaches ondersteunen jou op inhoudelijk en logistiek vlak zodat je jouw project optimaal kan ontwikkelen.

Jeugdhuizen

Zoek een jeugdhuis en coach in jouw buurt

Veertien jeugdhuizen, die al enkele jaren rond onder-nemerschap werken, slagen de handen in elkaar binnen Haven. Jongeren die in het jeugdhuis de eerste stapjes  naar ondernemerschap zetten, kunnen zich binnen Haven helemaal ontplooien en verder werken aan hun eigen project terwijl de link met de lokale jeugdhuizen en de coaches blijft. 


Coaches

Ruben Benoit 

Bolwerk,

Kortrijk

 

www.bolwerk.be 

ruben@bolwerk.be

Michiel Claes

Jeugdhuis Club 9,

Koersel-Beringen

 

www.club9.be

benny@club9.be

Ward Christens

Jeugdhuis T-Klub,

Lokeren

 

www.t-klub.be

vpjw@vzwjeugdclubs.be

Bert Delville

JC Bouckenborgh, 

Merksem

 

www.bouckenborgh.be

bert@bouckenborgh.be 


Sean Hendrickx

Jeugdhuis Govio, 

Kalmthout

 

www.vioproject.be

info@govio.be

Niele Jossa 

Jeugdhuis De Vonk,

Geel

 

www.jeugdhuisdevonk.be

niele@jeugdhuisdevonk.be

Jan Kestens

Jeugdhuis Tydeeh,

Mol

 

www.tydeeh.be 

jan@thydeeh.be

Jeroen Sillis

Jeugdhuis Dido,

Erpe-Mere

 

 

jeroen@jeugdhuisdido.be


Zoë Pauwels

MijnLeuven,

Leuven

 

www.mijnleuven.be 

zoe@mijnleuven.be

Jonathan Stuyven

JC KAVKA,

Antwerpen

 

www.baasbaas.be 

jonathan.stuyven@kavka.be

Simen Vandenbussche

Jeugdhuis Jakkedoe,

Waregem

 

www.mojjak.com

mojjakkedoe@gmail.be

 

Ilse Bosch

Jeugdhuis Lodejo,

Lochristi

 

jongevonken.lodejo.be

ilse.bosch@lodejo.be